Skip to content

Yönetim Kurulu

Ahmet-Rauf-MOLLAOĞLU

Ahmet Rauf MOLLAOĞLU

Yön.Kur.Bşk.

Ahmet Rauf Mollaoğlu, 1977 yılında Karabük TED Koleji’ni bitirdikten sonra yüksek öğrenimini 1981 yılında Ankara İktisadi Ticari Bilimler Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. Çalışma hayatına 1984 yılında İskenderun’da Zontur Demir Çelik San. A.Ş. ’ye ortak olarak başlamış olup 1999 yılına kadar demir çelik sektöründe ticari faaliyetlerde bulunmuştur. 1999 yılında BMS Birleşik Metal San. Tic. A.Ş. firmasında ‘’Kurucu Ortak’’ ve “Yönetim Kurulu Başkanı” olan Ahmet Rauf Mollaoğlu, 2004 yılında da BMS Çelik Hasır San Tic. A.Ş.’ de yine ‘’Kurucu Ortak’’ ve “Yönetim Kurulu Başkanı” olarak göreve gelmiştir. BMS şirketlerinin sanayiciliğe adım atmasında öncülük eden Ahmet Rauf Mollaoğlu, Profesyonel kariyeri boyunca birçok sivil toplum kuruluşunda farklı görevler üstlenmiştir. İskenderun bölgesinde, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası “Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı”, Polis Yardımlaşma Vakfı “Yönetim Kurulu Başkanı”, Demir Tüccarları Derneği “Yönetim Kurulu Başkanı” görevlerini yürütmüş, ilerleyen yıllarda İstanbul bölgesinde Çelik Dış Ticaret Derneği’nde “Kurucu Üye”, Kocaeli Sanayi Odası “16. Meslek Komitesi Başkanı” olarak sorumluluk almaya devam etmiştir. Ahmet Rauf Mollaoğlu halen BMS Birleşik Metal San. Tic. A.Ş. ve BMS Çelik Hasır San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlerine devam etmektedir. Ahmet Rauf Mollaoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

emre-mollaoğlu

Emre MOLLAOĞLU

Yön.Kur.Bşk.Vekili
1988 yılında İskenderun’da doğmuştur. İlk okulu İskenderun’da ortaokul ve liseyi İstanbul’da tamamlayan Emre Mollaoğlu, İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde eğitim gördükten sonra UNİVERSİTY OF WALES Business and Management bölümünden mezun olmuştur. İngiltere St. Claris Oxford ‘da dil eğitimi, İş hukuku ve Ticaret sözleşmeleri eğitimi, Mizan bazında gerçek ve etkin yönetim eğitimlerine katılmıştır. 2011-2021 yılları arasında BMS Birleşik Metal’de Fabrika İdari ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı yapmış, görev süresi boyunca satın alma, tedarik, üretim ve lojistik bölümlerinde 2022 yılından itibaren Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış 2023 Mayıs ayında BMS Birleşik Metal’deki görevlerinden istifa ederek BMS Çelik Hasır Yön. Kurulu Bşk. Vekili olarak görevlendirilmiştir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde kongre üyesidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi, basketbol, kürek, tenis ve boks eğitimleri almıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.
mustafa-mollaoğlu

Mustafa MOLLAOĞLU

Yön.Kur.Üyesi

1986 yılında Dörtyol’da doğdu. İlk okulu İskenderun’da ortaokul ve liseyi İstanbul’da tamamladı.
İstanbul Sabancı Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitim gördükten sonra Birmingham City
Üniversitesi Uluslararası ticaret bölümünden mezun oldu.
2010-2014 yıllarında BMS ÇELİK HASIR Dış ticaret departmanında başlamış olduğu profesyonel
hayatına 2014 yılından beri Genel Müdür olarak devam etmekte olup 2023 Mayıs ayında Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir.
Çelik Dış Ticaret Derneği Yönetim Kurulu yedek üyesi, Ege ihracatçılar birliği Yönetim Kurulu yedek üyesi, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nde kongre üyesi Mustafa Mollaoğlu tenis meraklısı. Evli ve iki çocuk babası.

unal-gokmen

Ünal GÖKMEN

Yön.Kur.Üyesi

Ünal Gökmen, 1986 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. İş hayatına 1986 yılında Garanti Bankası’nda “Mali Analist” olarak adım atmıştır. 1993 – 2000 yılları arasında Garanti Bankası bünyesinde “Bayrampaşa Şube Müdürü”, “Yenibosna Şube Müdürü” ve “Levent Şube Müdürü” olarak çalışmış, 2000-2012 yılları arasında ise Adana, Mersin, Gaziantep, İstanbul Anadolu Yakası bölgelerinde “Bölge Müdürü” görevini üstlenmiştir. 2012-2020 yılları arasında Finansal Kurumlar Birliği “Yönetim Kurulu Üyesi”, 2012-2021 yılları arasında Garanti Leasing “Genel Müdürü” ve “Yönetim Kurulu Üyesi”, 2018-2020 yılları arasında ise Leasing sektörü “Temsil Kurulu Başkanı” ve “Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı” görevlerini yürüten Ünal Gökmen şu an BMS Çelik Hasır A.Ş.’ de “Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi” ve BMS Birleşik Metal San. A.Ş.’de ‘’Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi’’ görevlerine devam etmektedir. Ünal Gökmen evli ve bir çocuk babasıdır.

ibrahim-kose

İbrahim KÖSE

Yön.Kur.Üyesi

İbrahim Köse, Hacettepe Üniversitesi A.M.Y.O İnşaat Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat bölümlerinden mezun olmuştur. İş hayatına 1985-1988 yılları arasında çeşitli inşaat projelerinin şantiye iş süreçlerinde “Kısım Şefi” olarak başlamış, 1988 – 2001 yılları arasında Prokon-Ekon Şirketler Grubu’nda çeşitli birimlerde yöneticilik, 2001 – 2018 yılları arasında Prokon-Ekon Şirketler Grubu’nda “Ortak” ve “Yönetim Kurulu Üyesi” olarak iş hayatına devam etmiş; Demir çelik, Çimento, Enerji ve Konut projelerinin yapımında idari ve mali iş süreçlerinden sorumlu üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Demir çelik sektöründe; Kardemir, Erdemir, İsdemir, Asil Çelik yatırımları, Çimento sektöründe; Çimko Çimento, Aşkale Çimento, Ankara Cimpor Yibitaş Çimento, Tunus Chartage Cement çimento fabrikaları yatırımları, Enerji sektöründe; Ambarlı Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı, Gebze Yeni Elektrik Doğalgaz Çevrim Santralı, Giresun Vanazit HES ve Ankara Merkez Fabrika Binası GES yatırımı, İnşaat sektöründe Ankara Parlamenterler Sitesi Konutları (216 villa) ve Çorlupark Konutları (450 konut) yapımı gibi birçok projenin yürütülmesinde görev almıştır. İbrahim Köse 2021 yılında BMS Çelik Hasır A.Ş.’ de “Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi” ve aynı zamanda BMS Çelik Hasır A.Ş. Yönetim Kurulunda “Denetim Komitesi Üyesi” ve “Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanı” görevlerine başlamış, 2022 Mart ayında BMS Birleşik Metal A.Ş.’nde “Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi” görevini üstlenmiş ve halen bu görevlerine devam etmektedir. İbrahim Köse evli ve iki çocuk babasıdır.