Skip to content

KVKK Başvurusu

KVKK Başvurusu

 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde sayılan haklarınıza ve bu hakların kullanım şekline tarafınıza yapılan Aydınlatma Metninden ulaşabilir, haklarınız kapsamındaki taleplerinizi, Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak aşağıda açıklanan yöntemlerden biriyle firmamıza iletebilirsiniz.

İadeli Taahhütlü Posta veya Noter Aracılığıyla Tebligat yoluyla ya da Şahsen yapılacak başvurularda;
Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra zarfının/tebligatın üzerine “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Başvuru” yazarak Manisa OSB 1. Kısım Keçiliköy Organize Sanayi Bölgesi Mah. Atatürk Cad. No:3 Yunusemre – MANİSA adresine başvurabilirsiniz.
Elektronik Posta yoluyla başvurularda;
Başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra şirketimizin sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresinizi kullanarak info@bmscelikhasir.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. E-postanın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Başvuru” yazılmalıdır.

Yapılacak başvurularda, başvuru sahibinin kimliğini belgelemesi zorunludur.

Tarafımıza iletilmiş olan başvurularınız, talebinizin bizlere ulaştığı tarihten itibaren en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içinde tercihinize göre yazılı olarak veya elektronik ortam üzerinden yanıtlandırılacaktır.